Jan
31

Een deense cocktail

2005

Thomas (Festen / The Celebration – een van de beste films ooit) is regisseur.
Lars von Trier (Dogville / Dancer in the Dark / Breaking the Waves – (te?) controversiele deense regisseur) schreef het script.
Jamie (Billy Elliot – heerlijke film) Bell speelt de hoofdrol.

Binnenkort premiere : Dear Wendy – ik ben heeeel benieuwd.

Overigens won de deense film Br?dre (5 sterren – ik zei toch dat ie goed was) van Susanne Bier, de publieksprijs op coole Robert Redfords Sundance filmfestival.

Weet u zeker dat u hem niet even moet gaan zien op het Rotterdams Filmfestival ?



Comments

  1. Gravatar
    1
    HD
    February 1st, 2005 at 22:11

    De combinatie Vinterberg / von Trier maakt mij zeker nieuwsgierig. Ik weet niet wanneer ie in Nederland gaat draaien. De trailer die ik net bekeek op http://www.dearwendy.dk/ sprak me nog niet erg aan….

  2. Gravatar
    2
    Ingrid
    February 1st, 2005 at 22:14

    Nee ik zag de trailer in de bioscoop hier, en ik had ook zoiets van : Nou, ok. Waarom het in USA speelt snap ik ook niet helemaal, misschien omdat dat met het oog op internationale verkoop interessanter is.

    Ik ga hem zeker kijken, ik ben heel benieuwd, maar ik verwacht er maar niet al teveel van, kan het ook niet tegenvallen.

  3. Gravatar
    3
    Barbara
    February 13th, 2005 at 22:18

    Festen!!!!!!!!!!! Dat is idd ook ??n van mijn favoriete films!!!!!!

Have your say

Your comment


Want an avatar? Get your own gravatar at gravatar.com
If this is the first time you're posting a comment, it might go into moderation. Don't worry, it's not lost!

© 2003-2012 The Girl In The Cafe.
You can syndicate the entries using RSS. Proudly powered by WordPress, Passion, and a good dose of insanity.